
BALL Engineer III Pioneer II Chronometer 40MM NM9036C-S3CJ-BKR
| Water Resistancy | 100 metres |
|---|---|
| Movement | Automatic |
| Case material | Stainless steel |
| Case shape | Round |
| Case Width | 40.00 mm |
| Case Thickness | 13.00 mm |
| Dial color | Black |
| Crystal | Sapphire |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Strap Color | Silver |
| Strap Width | 20.00 mm |
Original: $2,298.91
-65%$2,298.91
$804.62Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Water Resistancy | 100 metres |
|---|---|
| Movement | Automatic |
| Case material | Stainless steel |
| Case shape | Round |
| Case Width | 40.00 mm |
| Case Thickness | 13.00 mm |
| Dial color | Black |
| Crystal | Sapphire |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Strap Color | Silver |
| Strap Width | 20.00 mm |














