
BALL ENGINEER MASTER II AVIATOR 40mm NM2182C-S11J-BK
| Water Resistancy | 100 metres |
|---|---|
| Movement | Automatic |
| Case material | Stainless steel |
| Case shape | Round |
| Case Width | 40.00 mm |
| Case Thickness | 14.00 mm |
| Dial color | Black |
| Crystal | Sapphire |
| Strap Material | Stainless Steel |
Original: $1,553.68
-65%$1,553.68
$543.79Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Water Resistancy | 100 metres |
|---|---|
| Movement | Automatic |
| Case material | Stainless steel |
| Case shape | Round |
| Case Width | 40.00 mm |
| Case Thickness | 14.00 mm |
| Dial color | Black |
| Crystal | Sapphire |
| Strap Material | Stainless Steel |














